Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční valná hromada 2008

Výroční valná hromada za rok 2008, tentokráte proběhla až tuto sobotu, tedy 7. 2. 2009 v 5 hodin odpoledne. No vlastně jsme začali o něco později, a to z důvodu zdravotních potíží jednoho z hostů. Naštěstí nakonec všechno dopadlo, vzhledem k dané situaci dobře.
S menším zpožděním jsme tedy schůzi zahájili a průběh celkem svižně ubíhal kupředu podle předem odsouhlaseného programu. Po zprávách starosty, velitele, předsedy KRR, vedoucího mládeže a referentky žen jsme dospěli k bodu vyznamenání. Poděkování za pomoc při organizování mistrovství ČR v požárním sportu v Přerově obdržely: Jana Osyková, Zuzka Kopecká, René Hubáčková a Věrka Navrátilová. Čestné uznání SDH: Petr "Habr" Nakládal a Lenka Šullová. Čestné uznání OSH Olomouc: Jirka Hlavinka. Medaili Za příkladnou práci: Roman "Lahváč" Hlavinka a medaili za zásluhy Rosťa Šulla. Odměněni byli také nejlepší 3 mladí hasiči. Jmenovitě Honza Lakomý, Lucka Lakomá a Martina Šrotířová. Všem oceněným GRATULUJEME !!!
Následovala diskuze, ve které nám pár slov pověděli starosta obce Ing. Michal Tichý, předseda TJ Sokol Lukáš Hynek a zástupce SDH Vilémov bratr Josef Lakomý. Po odsouhlasení usnesení z výroční valné hromady, konečně na řadu přišel, již od začátku krásně vonící, guláš. Stejně jak voněl, tak i chutnal a tímto také děkujeme jeho tvůrci panu Sachovi. Všeobecné veselí pak vydrželo hluboko do noci za doprovodu kytary bratrů Karla Novotného a Petra "Bobka" Jiříčka. Musím říct, že se všichni dobře bavili.

Ještě jednou chci poděkovat všem členům SDH Senice na Hané za jejich práci v roce 2008, všem zastupitelům a radním v čele s panem  starostou za spolupráci a pochopení a sponzorům a přispivatelům za jejich podporu.

David Gbelec

 

fotky zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář